Ancestral Attic Eastern European and Poland Genealogy Research and Heritage Tours
Twitter
Our Serving
News

Referencje

 • Co sądzą nasi klienci
  Na przestrzeni lat otrzymaliśmy wiele pochlebnych komentarzy od naszych klientów. Cenimy sobie te pochwały, i daje nam to wiele satysfakcji, że możemy uczestniczyć w Waszych odkryciach zarówno przeszłości jak i teraźniejszości poprzez nasze usługi badawcze i wycieczki do miejsc, dokąd lub skad wyemigrowali Wasi przodkowie.

  Oto tylko kilka z tych komentarzy:  Otrzymałam dziś końcowe sprawozdanie dotyczące korzeni rodziny Mudryszyn w Polsce. Jestem NIEZMIERNIE zadowolona. Sprawozdanie było bardzo profesjonalnie przygotowane i przekroczyło moje oczekiwania. Lekcja historii pomogła mi naprawdę zrozumieć płynne granice Polski i specyfikę rejonu Łemkowszczyzny. Jeszcze raz chciałam Wam i Waszym badaczom w Polsce podziękować za solidnie wykonaną pracę i Wasze wysiłki. Nie mogę się doczekać gdy podzielę się tymi informacjami z moją Mamą i resztą rodziny.

  Sandra Pozar-Keeter - Harvest, Alabama

  Dziękuję Wam za dobrze wykonane trudne zadanie! Zrobiliście więcej niż oczekiwałam!

  Karen Lawson - Ames, Iowa

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Ancestral Attic. Jeśli podobnie jak ja nie wiesz gdzie i jak zacząć, doświadczony personel z Ancestral Attic pomoże nakierować się na odpowiedni trop i przezwyciężyć bariery językowe.

  Znalezienie specjalisty genealoga, na którym można polegać nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać. Moje poprzednie doświadczenia z rzekomym specjalistą w tej dziedzinie były nieprzyjemne, gdyż po prostu zniknął. Później dowiedziałem się, że oszukał nie tylko mnie.

  Ancestral Attic zapewnia profesjonalną atmosferę i indywidualne podejście. W moim przypadku, ponieważ moje nazwisko jest rzadkie, zostały także przeprowadzone wywiady telefoniczne z potencjalnymi krewnymi. Ancestral Attic przebada każdy trop i dostarczy Ci okresowych sprawozdań z postępu prac, jeśli sobie tego życzysz.

  Możesz poprosić o kopie dokumentów za niewielką odpłatnością. Najlepszą wiadomość zostawiłem na koniec. Ancestral Attic tłumaczy dokumenty z rosyjskiego, polskiego itp...i otrzymasz podsumowanie w formacie PDF!

  Wiem, że mogę liczyć na Ancestral Attic gdy zacznę następny etap moich badań.

  Z poważaniem,


  Steven Skoropowski - Tewksbury, Massachusetts


  "Ponad 25 lat temu podjąłem się zadania odkrycia korzeni mojej rordziny, wiedząc, że wszyscy moi przodkowie przyjechali z Polski. Ponieważ nie czytam ani nie mówię po polsku, wydawało mi się, że nie dotrę dalej niż do tych krewnych, którzy pierwsi dotarli do Ameryki. Jednak dzięki wspołpracy z Ancestral Attic wiem, że to nieprawda.

  To fascynujące móc mieć przed oczami metrykę urodzenia swojego dziadka czy akt ślubu dziadków i zapoznać się z życiem i osiągnięciami wielu z ich potomków i innymi faktami.

  Z przyjemnością gorąco polecam usługi Ancestral Attic. Nie tylko dowiedziałem się wiele na temat moich przodków, ale jestem też teraz w kontakcie z rodziną, o której istnieniu nic wcześniej nie wiedziałem."

  Ray Mann - Reno, Nevada


  Właśnie wróciłam z Polski; nie mogłam doczekać się by Ci powiedzieć jak wdzięczna jest cała moja rodzina. Od momentu gdy wylądowaliśmy byliśmy traktowani po królewsku i wszystko było bez zarzutu. Nasze noclegi były wspaniałe, tak jak i mikrobus, a nasza przewodniczka była naprawdę na medal. Znała się na rzeczy i zafundowała nam dozę historii nie tylko Polski, ale też i wioski naszych dziadków!!! Nigdy nie zapomnimy tej podróży i tego jak dobrze była zorganizowana. Cena również była przystępna i naprawdę warto było. Chciałabym raz jeszcze podziękować Wam za uprzejme, profesjonalne traktowanie i doskonałą opiekę i dostarczenie nam wspaniałych przeżyć, jakie pamięta się całe życie. Czuliśmy, że autentycznie macie nasze dobro na względzie w każdym szczególe. Bez wahania polecam każdemu, kto chce pojechać do Polski by skorzystali z Waszych usług!!!!!!!!

  Janet Bandt - Greeley, Colorado

  Właśnie wróciliśmy z cudownej podróży do Polski. Nie mogę Wam dość podziękować za wszystkie badania dotyczące historii mojej rodziny i zorganizowanie naszej wycieczki do Krakowa i wiosek, skąd wyemigrowali moja babcia i mój dziadek. Jak wiecie, razem z 8 innymi czlonkami mojej rodziny zabrałem mojego 79-letniego ojca do Polski by mógł zobaczyć gdzie kiedyś mieszkali jego matka i ojciec. Mieliśmy tylko wątłą nadzieję, że uda nam się naprawdę spotkać żyjących krewnych, którzy mają te same co my rodzinne korzenie. Podróż, którą dla nas zorganizowaliście przekroczyła nasze najśmielsze marzenia. Mieszkania były bardzo ładne, autobus i kierowca byli najwyższej klasy, a co do naszej przewodniczki Ewy - wyjątkowa. Ewa dała z siebie 110%, dbając o wszystkie nasze potrzeby i spełniając nasze prośby i w 110 % robiła więcej, niż przewidywała umowa. Jej podejście odzwierciedla rodzaj personelu związanego z Ancestral Attic. W całym swoim życiu nie widziałem mojego ojca tak szczęśliwego. Z zawodu rolnik, podobnie jak jego ojciec, pracował by utrzymać rodzinę i wychować dzieci i nigdy nie miał czasu myśleć o rodzinie, która została w Polsce. Fascynowało go jednak, tak jak mnie, dlaczego w ogóle wyemigrowali do USA. Jego ojciec chciał wrócić kiedyś do Polski, ale nie doczekał tego; wydaje mi się jednak, że był z nami duchem poprzez łzy w oczach mojego ojca. Ponieważ dni mojego własnego ojca tu na ziemi mają się ku końcowi, czuję, że w pewien sposób spełniliśmy marzenie jego ojca o powrocie do ojczyzny. Raz jeszcze chcę podkreślić, że stało się to dzięki Ancestral Attic.

  Słowa nie mogą opisać, jak wiele zrobiliście dla naszej rodziny. To naprawdę dar od Boga, którego nic nie mogłoby zastąpić. Podróżowałem wiele po świecie, i w 2008 roku wybieram się do Afryki. Jednak nigdy w moim życiu żadna podróż nie sprawiła mi tyle radości jak ta, którą dla nas zaplanowaliście do Polski w roku 2006. Do wszystkich potencjalnych klientów, którzy potrzebują Waszej pomocy w odszukaniu rodzinnych korzeni lub chcieliby pojechać do Polski na wycieczkę dostosowaną do ich osobistych potrzeb: nie znajdziecie nigdzie osoby, która zapewni Wam usługi na wyższym i bardziej profesjonalnym poziomie. Chętnie służę referencjami w razie potrzeby lub jeśli Wasi klienci zechcieliby porozmawiać ze mną osobiście na temat usług i pomocy jaką zapewniliście naszej grupie. Nigdy nie spłacimy długu wdzięczności za wszystko, co wynieśliśmy z podróży do Polski i słowa podziękowania wydają się niewystarczające, dlatego na koniec... dziękujemy, dziękujemy, i raz jeszcze dziękujemy za wszystko z głębi naszych serc.

  Gary J. Socola - Bloomfield, Nowy Jork

Jeśli chcielibyście skontaktować się z którąś z pow yższych osób, proszę dać nam znać.


Solution Graphics© copyrights 2004